Titon HR700
SR700-SituSR700-Controller

Titon SR700 Single Room HRU

Ühele ruumile paigaldamiseks mõeldud soojustagastusega ventilatsiooniseade. Soojusetagastus kuni 97%.

Venilatsiooniseade tagab pideva õhuvoolu ning parandab õhukvaliteeti eemaldades õhust liigse niiskuse ja saaste. Tootlikkus kuni 42 m3/h @ 100 Pa

Sobib kasutamiseks korteris, eramus või kontoris.

 

302.49 €

Quantity
Võrdle

Toote kirjeldus

Seade on lihtsasti paigaldatav, toodet saab sobivasse mõõtu lõigata, sobib paigaldamiseks eluruumile mille seinad on paksusega 305-700 mm. Lisakanalite paigaldamine pole vajalik.  Seadet tuleks paigaldada 2 kaupa, et tagada hoones ristvooluventilatsioon.

Tootel on madalaprofiiliga kinnitusdetailid ja laiendatud polüpropüleenist korpus, mis tagab antud seadme poolt tekitatud minimaalse mürataseme.

Kasutajamugavuse seisukohalt võiks välja tuua kahekiiruselise ventilaatori, millel on intensiivse kiiruse seadistus (manuaalne), mis aitab kiiresti kõik lõhnad ruumist väljutada. Teise seadistusena saab valida  ristventilatsiooni režiimi, tagades püsiva värske õhu voo (ilma soojustagastuseta) kogu eluruumis- see režiim  sobib just eriti suvekuudel kasutamiseks. Saab valida ka puhkerežiimi funktsiooni , Seadme magama pannes saab ventilaatorid konfigureerida, kas teatud ajaks (vaikimisi 1 tund) seisma (vaikimisi) või vähendama niiskuse eest kaitsmise taset, mille järel nad naasevad eelmisele seadistusele.

Erinevalt teistest tõmbeventilaatoritest, mis raiskavad 100%  neid läbivast soojusest, taaskasutab SR700 raisatud soojust kuni 97%.

Toote mõõdud:

SRHRU-Drawing-and-Dimensions

Lisainfo

Tootlikkus (m3/h)

1 – 49 m3/h (1-14 l/s)