logo-variotherm-lo

 

Variotherm on spetsialiseerunud uuenduslikele lahendustele kütte ja jahutuse valdkonnas, keskendudes eriti krohvikütte- ja -jahutussüsteemidele. Tooted on loodud selleks, et tagada optimaalne sisekliima, kus seinad/laed/põrnadad muutuvad iseenesest soojendavateks või jahutavateks pindadeks. Variothermi süsteemide disain võimaldab integreerida kütte- ja jahutustehnoloogiaid harmooniliselt hoone struktuuriga.

 

csm_Variotherm_Rendering_EWHK_SWHK_1250px_c_variotherm_acf23bdb42

 

Variothermi tootevalik hõlmab mitmesuguseid lahendusi, mis sobivad nii uutele ehitistele kui ka renoveerimisprojektidele. Variothermi krohvikütte- ja -jahutussüsteemid on mitmekülgsed ning pakuvad mitmeid eeliseid, sealhulgas energiasäästlikkust ja optimaalset mugavust siseruumides. Nende lahendused on suunatud nõudlikele klientidele, kes otsivad tõhusaid ja kaasaegseid kütte- ja jahutussüsteeme.

 

csm_Fussboeden_heizen_9afdc6f364» MOODUL PÕRANDAKÜTE 20 mm.
Kipsplaadikonstruktsioonis üliõhuke põrandaküte sobib suurepäraselt nii uusehitistesse kui ka renoveerimiseks. VarioCompi põrandaküte on kõigest 20 mm paksune ning seda saab lihtsalt  paigaldada. Tänu madalale 20 mm ehituskõrgusele on küttetorud põrandakatte lähedal. See tähendab, et põrand soojeneb kiiresti.

 

csm_Variotherm_Rendering_FBH_1250px_c_variotherm_b011a0de4f » VALATAV PÕRANDAKÜTE
Põrandaküte toob teie koju hubase temperatuuri ning soojendab mugavalt koridorid, köögid, vannitoad, tualetid, elutoad ja sisebasseinid. Põrandakatteks sobib, mis iganes sulle meeldib, olgu selleks kivi, laminaat ja mitmekihiline parkett, keraamilised plaadid, linoleum või vaip.

 

csm_Variotherm_Rendering_EWHK_SWHK_1250px_c_variotherm_acf23bdb42 (1)» KROHVITAV SEINA KÜTE/JAHUTUS
Vett kandvad torud on seina sisse peidetud ja hoiavad toa mõnusalt soojas. Erinevalt konvektsioonküttesüsteemidest soojendab kiirgussoojust kasutav seinaküte ruumi mugava temperatuurini ilma tuuletõmbust tekitamata. Ja kui suvel lähevad ruumid liiga kuumaks, muutub seinaküte jahutussüsteemiks.

 

csm_Rendering_MWHK_1250px_c_variotherm_537cc3043b » MOODUL SEINA KÜTE/JAHUTUS
Moodul seina küte/jahutus on kipsplaadi ehitussüsteem, millel on lai valik erinevaid paneeliformaate. Süsteem on paindlik ja seda saab paigaldada igale seina- või katusekaldele. Vaid 18 mm paksuse paneeliga ModuleWall säästab palju ruumi. Nüüd ei takista miski pööningukorruse pikendamist. Suvisel ajal pole probleemiks ka ruumide ülekuumenemine, sest ka viilkatused suudavad neid sama süsteemi abil maha jahutada.

 

 

csm_Rendering_MDKH_1250px_c_variotherm_4bda8a32d1 » MOODUL LAE KÜTE/JAHUTUS
Lae jahutus aitab kuumadel päevadel ruumi jahedana hoida. See on tervislik alternatiiv tavalistele kliimaseadmetele ja seda saab ka tagantjärele paigaldada: kontorites, koosolekuruumides, m»ajades ja korterites. Kogu lagi kasutatakse jahutamiseks, luues ühtlase toatemperatuuri. ModuleCeilingi pinnale saab paigaldada ka helisummutava akustilise funktsiooni. Ja mis kõige parem: talvel soojendab ModuleCeiling teie toa mugava ja hubase temperatuurini. Üks süsteem, neli funktsiooni: jahutus + küte + mürasummutus + täielik lagi.

 

 

Variothermi krohvikütte- ja -jahutussüsteemide puhul on oluline esile tuua mitmekülgsus, kuna need on loodud kohanduma erinevatele ehitistele. Nende süsteemid võimaldavad integreerida kütte- ja jahutustehnoloogiaid mitmesugustesse hoone elementidesse, sealhulgas lae, seina ja põranda lahendustesse. See tähendab, et klientidel on võimalus valida süsteeme vastavalt nende eelistatud paigutusele, luues sellega optimaalse sisekliima igas ruumis.

 

 

Variothermi veebileht pakub üksikasjalikku ülevaadet nende toodetest ja tehnoloogiatest.

Aitame leida sobivad lahendused vastavalt Teie vajadustele!

Tel: 53087305
E-mail: info@nortverk.ee