Automaatika

BU-1-60 sensor

BU-1-60 sensor (lüliti, taimer, niiskus-, liikumis- ja fotoandur)

, ,

Vents P3-1-300 regulaator/lüliti

Vents P3-1-300 lülitit kasutatakse kiiruse sisse / välja lülitamiseks ja kiiruse valimiseks mitme kiirusega mootoritega ventilaatorites.

Infoleht

,

VENTS P2-1-300 regulaator/lüliti

Vents P2-1-300 on kahe kiirusega lüliti, mida kasutatakse kiiruse sisse/ välja lülitamiseks ja kiiruse valimiseks mitme kiirusega mootoritega ventilaatorites.

Infoleht

,

Vents F-3000 termostaat

Vents F-3000 sillakontaktidega termostaadid on ette nähtud õhu temperatuuri, vedelike ja gaaside temperatuuri reguleerimiseks ning on laialdaselt kasutatavad elektrilistes boilerites, nõudepesu- ja riidepesumasinates, kuivatusmasinates, elektriahjudes jne. Termostaati kasutatakse veesoojendite ja soojusvahetite külmumise vältimiseks vastavalt heitõhu temperatuurinäitudele.

,

Vents temperatuuri juhtpult RTS-1-400

Vents RTS-1-400 ventilatsiooni juhtpult termostaadiga, pult on plastkorpusega ja valgustatud LCD-ekraaniga, mis võimaldab juhtpulti reguleerida ka pimedamas tingimuses.  Juhtpult on mõeldud siseruumides kasutamiseks ning paigaldamiseks spetsiaalsesse süvipaigaldusega harukarpi MKV-1 (pole komplektis).

,

Rõhu diferentsiaallüliti DTV 500

DTV 500 (5(0,8)A 250V AC; 50…500 Pa)

RSA5E-2-P lüliti/regulaator, 5-kiirust

Kiiruse reguleerimine võimaldab mitte ainult valida ruumide jaoks mugavat ventilatsioonirežiimi, vaid ka vähendada ventilatsiooni energiatarbimist.

,

Renson Sense

Sense jälgib CO2sisaldust ruumi siseõhus. Seade näitab visuaalselt, millal õhu kvaliteet on halb ja millal tuleb midagi ette võtta. Sinine tähendab head siseõhu kvaliteeti, oranž tähendab, et see jätab soovida ja punasega on ebatervislik siseõhk.

Kuid Rensoni meel on palju enamat kui klassikaline CO2 meeter. Seade jälgib ka niiskust, lenduvaid orgaanilisi ühendeid, nagu lõhnad, müra, temperatuur ja valgus.

Renson Sense tutvustus

Renson CO2 monitor

Siseõhu kvaliteet siseruumides on väga oluline, puhas ja värske õhk hoiab inimesed värske ja tervena. CO2 konsentratsioon on siseõhu hea kvaliteedi oluline näitaja. Renson CO2 monitor on kasulik tööriist hoidmaks siseõhu näitajad kontrolli all.

Näitan 1–16 / 19 tulemusest