Automaatika

Vents temperatuuri juhtpult RTS-1-400

Vents RTS-1-400 ventilatsiooni juhtpult termostaadiga, pult on plastkorpusega ja valgustatud LCD-ekraaniga, mis võimaldab juhtpulti reguleerida ka pimedamas tingimuses.  Juhtpult on mõeldud siseruumides kasutamiseks ning paigaldamiseks spetsiaalsesse süvipaigaldusega harukarpi MKV-1 (pole komplektis).

,

Renson CO2 akupank

Tänu antud akupangale saad Rensoni CO2 mõõtjat endaga kaasas kanda, saad kasutada mõõtjat ka kohtades kus puudub pistikupesa. Lisaks saab seda kasutada ka teiste seadmete, näiteks nutitelefoni või tahvelarvuti, akupangana.

Renson CO2 monitor

Siseõhu kvaliteet siseruumides on väga oluline, puhas ja värske õhk hoiab inimesed värske ja tervena. CO2 konsentratsioon on siseõhu hea kvaliteedi oluline näitaja. Renson CO2 monitor on kasulik tööriist hoidmaks siseõhu näitajad kontrolli all.

Vents F-3000 termostaat

Vents F-3000 sillakontaktidega termostaadid on ette nähtud õhu temperatuuri, vedelike ja gaaside temperatuuri reguleerimiseks ning on laialdaselt kasutatavad elektrilistes boilerites, nõudepesu- ja riidepesumasinates, kuivatusmasinates, elektriahjudes jne. Termostaati kasutatakse veesoojendite ja soojusvahetite külmumise vältimiseks vastavalt heitõhu temperatuurinäitudele.

,

Vents CO2-1 andur

Andur on ette nähtud süsinikdioksiidi kontsentratsiooni mõõtmiseks siseruumides ja vastava õhu läbilaskevõime reguleerimiseks ventilaatori juhtsignaali kaudu.

 

,

Vents P3-1-300 lüliti

Vents P3-1-300 lülitit kasutatakse kiiruse sisse / välja lülitamiseks ja kiiruse valimiseks mitme kiirusega mootoritega ventilaatorites.

,

VENTS P2-1-300 regulaator/lüliti

Vents P2-1-300 on kahe kiirusega lüliti, mida kasutatakse kiiruse sisse/ välja lülitamiseks ja kiiruse valimiseks mitme kiirusega mootoritega ventilaatorites.

,

VENTS kiiruse regulaator R-1/010

Vents R-1/010 on kiiruse regulaator, mis on mõeldud EC mootori kiiruse reguleerimiseks.

,

Vents RT-10 temperatuuri regulaator

Vents RT-10 temperatuuri regulaator seinale paigaldamiseks ning siseruumides kasutamiseks. Temperatuuri reguleerimiseks vahemikus  +10°С  kuni +30°С.

,
Näitan kõiki 10 tulemust