Tere tulemast meie kodulehele, kus saate rohkem teada Kredexi poolt pakutavatest toetustest seoses ventilatsiooniga.
Kredex on Eesti Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, mis pakub mitmeid toetusi kodude korrastamiseks, sealhulgas
ka ventilatsioonisüsteemide uuendamiseks.

Airfi

Miks uuendada ventilatsioonisüsteemi?

Kaasaegne ja tõhus ventilatsioonisüsteem tagab tervisliku siseõhu ning aitab vähendada energiakulusid. Kredexi toetuse abil on võimalik katta osa ventilatsioonisüsteemi uuendamise kuludest, muutes teie kodu energiasäästlikumaks ja mugavamaks.

Kredexi toetus ventilatsioonile

Kredexi pakutav toetus on suunatud kodude renoveerimisele ja energiatõhususe parandamisele. Ventilatsiooniga seotud toetuse saamiseks tuleb järgida järgmisi samme:

  1. Tutvuge Kredexi nõuetega: Külastage Kredexi kodulehte ja tutvuge ventilatsiooni toetuse saamise tingimustega.
  2. Koguge vajalikud dokumendid: Veenduge, et teil on kõik vajalikud dokumendid, mis tõendavad renoveerimise vajadust ja ventilatsioonisüsteemi uuendamise plaani.
  3. Esitage taotlus: Täitke Kredexi taotlusvorm vastavalt nende juhistele ja esitage see koos kõigi vajalike dokumentidega.
  4. Oodake otsust: Kredex hindab teie taotlust ja teavitab teid toetuse saamise võimalusest.

Kuidas me saame aidata?

Meie meeskond on valmis teid toetama ventilatsioonisüsteemi uuendamise protsessis. Oleme valmis jagama teiega oma kogemusi, pakkuma professionaalset nõustamist ja aitama teil kogu taotlusprotsessiga.

Ärge jätke kasutamata võimalust parandada oma kodu siseõhukvaliteeti ning säästa energiakulusid. Kui teil on küsimusi või vajate täiendavat teavet, võtke meiega ühendust.

Tervisliku ja energiasäästliku kodu nimel!

Nortverk OÜ