Mitsubishi Wall Mounted seeria

Mitsubishi Heavy Industries õhksoojuspump SRK20ZS-W / SRC20ZS-W 2.0KW

Mitsubishi Heavy Industries õhksoojuspumbad

Iga Mitsubishi SRK ZS-WA seeria õhksoojuspump on varustatud allergeenide puhastusfiltriga ja fotokatalüütilise õhkupuhastava filtriga. Samuti loovad Mitsubishi õhksoojuspumbad negatiivseid ioone ning omavad isepuhastuse töörežiimi. Soojuspumba saab seadistada +10 kütterežiimile. Mitsubishi Heavy ZS seeria seadmed on varustatud nädalataimeriga.

Hind sisaldab standardpaigaldamist ja KM.

classification-premium-series-icon

, ,

Mitsubishi Heavy Industries õhksoojuspump SRK20ZSX-W / SRC20ZSX-W 2.0KW

Mitsubishi Heavy Industries suure võimsuse ja kõrge kasuteguriga õhksoojuspumbad.

Iga Mitsubishi SRK ZSX-WA seeria õhksoojuspump on varustatud allergeenide puhastusfiltriga ja fotokatalüütilise õhkupuhastava filtriga. Samuti loovad Mitsubishi õhksoojuspumbad negatiivseid ioone ning omavad isepuhastuse töörežiimi. Soojuspumba saab seadistada +10 kütterežiimile. Mitsubishi Heavy ZSX seeria seadmed on varustatud nädalataimeriga.

Hind sisaldab standardpaigaldamist ja KM.

classification-diamond-series-icon

 

, ,

Mitsubishi Heavy Industries õhksoojuspump SRK63ZR-W / SRC63ZR-W

Iga Mitsubishi SRK ZR-S seeria õhksoojuspump on varustatud allergeenide puhastusfiltriga ja fotokatalüütilise õhkupuhastava filtriga. Samuti loovad Mitsubishi õhksoojuspumbad negatiivseid ioone ning omavad isepuhastuse töörežiimi. Soojuspumba saab seadistada +10 kütterežiimile. Mitsubishi Heavy ZR seeria seadmed on varustatud nädalataimeriga.

Hind sisaldab standardpaigaldamist ja KM.

classification-diamond-series-icon

, , ,
Näitan kõiki 3 tulemust