Tsentrifugaalventilaator VCN 160
Tsentrifugaalventilaator VCN 160

Vents VCN 100

Välisseinale paigaldamiseks teraskestas ilmastikukindel väljatõmbe tsentrifugaalventilaator. Mõeldud väljatõmbesüsteemide ehitamiseks.

Õhutootlikkus kuni 280 m³/h

Vaata -> diagramme

128.70 €

Quantity
Võrdle
Kategooria:

Toote kirjeldus

Parameetrid Väärtus Mõõtühik
Toitepinge 230 V
Voolutarve 0.26 A
Voolusagedus 50 Hz
Võimsustarve 58 W
Maksimaalne õhu tootlikkus 280 m³/h
164,92 CFM
77,84 l/s
0,07784 m³/s
4676 l/m
Pöörlemiskiirus 2500 min -1
Müra 3 meetri kaugusel 54 [dBA]
Maksimaalne transporditava õhu temperatuur 55 оC
Kaitseklass IP X4 class
Kaal 3,82 kg
Toru mõõt 100 mm
Energia klass C

 

VCN 100
Mõõdud ØD B H L
mm 99 260 355 138

 

Rakenduskoht

Väljatõmbe ventilatsioonisüsteemi jaoks mõeldud tsentrifugaalventilaator. Sobib kasutamiseks erinevate ruumide jaoks kus õhu temperatuur ei ole üle 55°С.

Seadme konstruktsioon

Polümeeriga kaetud teras tagab mootori kaitse otsese niiskuse eest juhul kui seade paigaldada välja. Ventilaatori põhja ava (õhu väljalaske ava) on kaetud restiga, et linnud või närilised sealt sisse ei läheks. Õhk on suunatud vertikaalselt alla.

Mootor

Tagasipööratud labadega tsentrifugaalventilaatorit ajab ringi ühefaasiline välise rootoriga mootor, millel on peal ülekuumenemise kaitse koos automaatse taaskäivitusega. Mootori teljed toetuvad laagritele, mis tagab mootorile pika eluea – vähemalt 40 000 tundi. Täpsematest näitajatest saab esile tuua turvalise töötamise, madala müra, iga turbiin on paigaldamiselt dünaamiliselt tasakaalustatud. Mootoril on kaitseklass IP44.

Kiiruse reguleerimine

Sujuv või astmeline ventilaatori kiiruse juhtimine toimub kas türistori või autotrafo kiiruse regulaatoriga. Võimalik on ühendada mitu seadet ühe kiiruse reguleerijaga sh ilma kiiruse reguleerija määratud voolu ületamata.

Paigaldamine

Ventilaator on loodud välitingimustesse seinale paigaldamiseks ja vastava läbimõõduga toru otsaga ühendamiseks. Elektritoide saadakse läbi välise terminali. Elektri ühendus ja seadme paigaldus tuleb teha vastavalt käsiraamatule ja ühendusskeemile kasutusjuhendis.

 

 

VENTS VCN  ventilaatori kasutamise näide toitlustuskohas.

VENTS VCN ventilaatori kasutamis näide WC-s.