nilan-compactpc

Nilan Compact PC soojuspumbasüsteem

Compact PC on kompaktne ja mitmekülgne soojuspumba süsteem, justkui arvuti, mis lahendab kõik Teie kodutehnoloogia vajadused ühes kompaktse seadmega ning see “imemasin” võtab vaid pool ruutmeetrit põrandapinda.

Küsi hinda täislahendusele siit.

Võrdle

Toote kirjeldus

Compact PC mudeli standardfunktsioonide hulka kuulub kahekordne soojuse tagastamine, tõhusa filtreerimisega ventilatsioon, sissepuhkeõhu soojendamine või jahutamine ja 180-liitriline soojaveeboiler.

CompactPc1

tooteomadused

Toote kirjeldus:

Compact PC eemaldab eluruumist niiske ja saastunud õhu, asendades selle värske ja puhta õhuga. Nii soojuspumba kui ka vastuvoolu soojusvaheti abil heitõhust eraldatud soojusenergiat kasutatakse sissepuhkeõhu ja sooja vee soojendamiseks. Jahutusfunktsioon tekitab suvel umbes 6–8 kraadi jahedamat välisõhku.

Niiskuse juhtimine tagab siseõhu täiusliku kvaliteedi

Sisseehitatud niiskuseandur tagab õhuniiskuse tasakaalus hoidmise ja hoiab siseõhu kvaliteedi kogu aasta vältel konstantsena. Samal ajal kaitseb see kodu hallituse, ja lagunemise eest ning inimesi allergiliste reaktsioonide eest.

Passiivmaja sertifitseeritud lahendus.

Compact PC on üks kolmest termolahendusest maailmas, mis on saanud rahvusvaheliselt tunnustatud passiivmaja sertifikaadi. Sertifikaadi on välja andnud Saksamaa Passivhaus Institut – sama organisatsioon, kes lõi passiivmaja kontseptsiooni. Sertifikaat tagab, et Compact PC-süsteem vastab passiivmaja energiatõhususe rangetele kriteeriumidele.

Compact PC tabel