CompactPCEK9pilt

Nilan Compact PC EK9 soojuspumbasüsteem

Kompaktne PC EK9 soojendab teie kodu vesipõhise põrandakütte ja heitõhu soojuspumba abil energiasäästlikult. PC EK9 sobib kasutamiseks geotermilises keskkonnas.

Võrdle

Toote kirjeldus

Kasutades PC EK9 pole küttekulude pärast vaja enam muretseda, kuna Compact PC kahekordne soojuse tagastus tagab kütmise aastaringselt ning EK9 aitab ainult siis, kui on vaja rohkem soojust toota.

CompactPCEK9

Toote kirjeldus

Kompaktne PC EK9 on ühendatud veesoojusjaotussüsteemiga (nt põrandaküte). Põrandaküte töötab sooja tarbeveest ja sissepuhkeõhust eraldi.

Toode ei sisalda soojusjaotussüsteemi.

PC EK9 eemaldab eluruumist niiske ja saastunud õhu, asendades selle värske ja puhta õhuga. Soojuspumba ja vastuvoolu soojusvaheti abil heitõhust eraldatud soojusenergiat kasutatakse sissepuhkeõhu ja sooja vee soojendamiseks. Jahutusfunktsioon tekitab suvel välisõhust umbes 6-8 kraadi jahedamat õhku.

Niiskuse juhtimine tagab siseõhu täiusliku kvaliteedi.

Sisseehitatud niiskuseandur tagab õhuniiskuse alati tasakaalus hoidmise ja hoiab siseõhu aastaringselt ühtlaselt tasakaalus.

 Passiivmaja sertifitseeritud lahendus

Kompaktne arvuti on üks kolmest termolahendusest maailmas, mis on saanud rahvusvaheliselt tunnustatud passiivmaja sertifikaadi. Sertifikaadi on välja andnud Saksamaa Passivhaus Institut poolt, sama organisatsioon, mis lõi passiivmaja kontseptsiooni. Sertifikaat tagab, et kompaktne PC-süsteem vastab passiivmaja energiatõhususe rangetele kriteeriumidele.

Compact PC tabel